چگونه یک زن را عاشق خود کنیم

من یک دختر رو واسه ازدواج دوست دارم چطور بهش می تونم بگم؟


اگه واقعا برای ازدواج دوست داری ، بهترین کار اینه که به ایشان بگین و حتما با خانواده شون صحبت کنین و موضوع را رسمی کنین که هیچکدام از نظر احساسی الکی درگیر نشین . انشااله هر چه خیر است..

باید از طریق خانواده ات اقدام کنی.ولی الان زوده هنوز سنی نداری به این زودی خودتو تودردسر و مشکلات زندگی ننداز.موفق باشی.

به نظر من یا خیلی راحت بهش بگو یا به خونوادت بگو تا برن جلو ولی بازم خونواده بهتره.

اگه دانشگاه می ریری می تونی بری مرکز مشاوره اونجا حتما کلاسهای آمادگی پیش از ازدواج دارن این کلاسها رو شرکت کن چون نه تنها در این مورد بلکه در تمام موارد بهت کمک می کنه. این طوری دیگه لازم نیست بری پیش مشاور و اون به طور خصوصی باهات صحبت کنه و تو رودربایستی هم قرار نمی گیری!!. در هر صورت تو باید بتونی مدیریت احساسات رو یاد بگیری باید در همه ی مواردی که ممکنه برات پیش بیاد سعی کنی احساساتی نشی و منطقی رفتار کنی که قبول دارم خیلی سخته. اما اگه دانشگاه نمی ری باید حتما بری پیش مشاور چون سنت زیاد نیست ممکنه با احساست به خودت یا اون دختر آسیب برسونی پس این موضوع رو آسون فرض نکن چون نیست.کلا باید سعی کنی ترمز احساست رو بگیری که بیشتر از این جلو نری و بعد خیلی منطقی به قضیه فکر کنی، شاید اصلا پشیمون بشی نه به این دلیل که اون بده یا تو، بلکه به این دلیل که شرایط مناسب نیست.امیدوارم در هر صورت موفق باشی..

دخترا از ادمهای جسور خوششو می یاد
خیلی راحت برو بهش بگو.
مرد و مردانه به خودش بگو و انتظار جواب مثبت و صریح هم نداشته باش
بهش فرصت بده تا فکر کنه.

اول شرایط خودت رو با اون بسنجون ، (رفتار ،اخلاق ،خانواده ، شخصیت اجتماعی طرف مقابل ، و........)
اگه خوب بود اونوقت یه نفر که باهاش راحتتری مثل خواهر یا یکی دیگه که باهاش راحتی ، بفرست تا با اون صحبت کنه .
اگه جواب داد یه قرار ملاقات که نفر سوم هم باشه ، تمام شرایطت رو بگو
خوشش اومد ........... که دیگه بقیه ماجرا (مراحل عرفی واجتماعی )
به سلامتی اینشااله که درست بشه
( من خودم این کار رو کردم جواب گرفتم الان هم 7 سال از ازدواجم میگذره )
با تشکر : .............. .

سلام دوست عزیز اگه شما واقعا قصدتون قصد ازدواج من تا حدودی میتونم راهنماییتون کنم اول با نظرات و حسن اخلاق و رنگ و چیزهای عمومی ان اشنا بشین که حتما هستید چون اگه کسی را که دوست داره تا ته قضیه نره ولکونش نیست اگه با او راببطه ای نزدیک داری هر چیزی که میدونی خوشحالش میکنه به تقدیم کن اگه هم رابطه ای نداری با یه شاخه گل مورد علاقش به دل او نفوذ کن هیچ وقت خجالت نکش چون اگه کاری که دلت میگه انجام ندی روزی پشیمون میشی روزی که تنهاست برو با اون صحبت کن به اون بگو خوشبختش میکنی بگو تا حالا کسی رو قدر اون دوست نداشتی بگو هر چیزی که بخواهی برات فراهم میکنم همیشه ارام کننده دل او باش هیچ گاه نذار از تو دل ازرده شود رفتاهایی را که میدونی اون دوست داره انجام بده ولی در هخر به پدر و مادرت بگو برات استین بالا کنن انشاا... شما دو کبوتر عشق هم به هم برسین موفق باشی فقط خواهش میکنم هیچ وقت خجالت نکش که پشیمن میشی.


سایر سئوالات