چگونه ظرف یک ماه چاق شویم

آیا کسی میدونه چطوری میشه در عرض یک ماه 6 تا 7 کیلو چاق شد? اطلاعات بیشتر : با سلام.میخواستم بپرسم که آیا کسی میدونه چطوری میشه در عرض یک ماه 6 تا 7 کیلو چاق شد؟
من اصلا استعداد چاقی ندارم و بیشتر مایلم قسمتهای خاصی از بدنم چاق بشه.و در درجه ی اول صورتم.
ممنون میشم اگه کسی راه حلی بلده که مطمئنه اثر میکنه منو در جریان بگذاره.البته راه حلی غیر از عمل جراحی.
الان وزن من 53 کیلو هست و قدم 168و 25 سال دارم.

من هم استعداد چاقی نداشتم اما با یک روش موفق شدم از وزنه 52 به 61 برسم البته ا ماه مدت کمیه ولی می شه
به شما کلاس ایروبیک رو پیشنهاد می کنم ضمن اینکه در کلاس آبنبات و آب میوه حتما" خورده بشه و بعد از کلاس تا 1 ساعت بعدش هر چی بخورید بلافاصله جذب بدنتون می شه چیزهایی رو که توصیه می کنم بعد از کلاس ایروبیک میل کنید1 شیر که در اون پودر مکمل غذایی دینه ریخته شده باشه به همراه خامه و بیسکوییت هایی که از جو درست شده اند به همراه شکلات فراوان مقدار غذای خودتون رو هم افزایش بدید حتی شده به زور بخورید در روزهای اول تا کم کم معده باز شده و بعد از چند روز با علاقه غذای بیشتری می خورید کلاس ایروبیک خودتون رو مرتب باید برید و اصلا" وقفه نندازید هر روز برید نه یک روز در میون یک پیشنهاد دیگه هم دارم براتون ترازوی دیجیتالی تهیه کنید و بعد از خوردنه مواد غذایی خودتون رو وزن کنید تا ببینید چند گرم غذا خوردید و روز بعد دوباره خودتون رو وزن کنید البته صبح .ببینید چند گرم اضافه شدید و به همینه ترتیب دوباره شب بخورید خودتون رو وزن کنید ولی این بار اگر دیدید مثل شب پیش خوردید دوباره شروع به خوردن کنید تا چند گرم افزایش پیدا کنید و صبح فردا به همون میزان وزنتون بیشتر از روز قبل خواهد شد .
--------------------------------------
من در عرض 6 ماه تونستم 20 کیلو زیاد بشم و الان با گذشت 1 سال 30 کیلو افزایش کردم یعنی از وزن 62 به 90 کیلو رسیدم و 195 قدمه که کبود وزن زیادی داشتم
اطلاعات من تجربی هستش و تو چند سطر جا نمی شه اگه مایل هستید می تونم تو گفتگوی زنده واستون توضیح بدم

--------------------------------------

100 گرم ریشه گیاه جنسیتگ + 500 گرم عسل
روزی 2 قاشق مربا خوری همرا با 1 لیوان شیر سرد...
وعده غذایی هم باید زیاد بشه.. تات جایی که میتونی ورزش کنی.....من خودم تو 1 هفته 3کیلو زیاد کردم.
------------------------------------------
شما میتونید از پودرهای کربو هیدرات دار که درصدشون بالا باشه و در کنار اون ورزش کنید.نیم ساعت قبل و بعد تمرین باید میل کنید.صبحانه هر روز 4تخم مرغ آبپز+عسل طبیعی+کره+سیب زمینی آبپز.بسیار لذیذ و چاق کننده است.و اگر تونستید آش گوشتی(بوشهری) شام یا صبحانه میل کنید.در طول روز بیش از 6 عدید میوه نوش جان کن.چون سرشار از قنده.اگر سوالی بود در خدمتم.
-----------------------------------------
من خودم می خوام لاغر بشم اما توی این باشگاهی که می رم چند نفر هستن که اومدن تا باسن و رونشون رو بزرگ کنن و فرم بدن، می تونی مثل اونا بری باشگاه و از مربی بخوای که بهت برنامه بده و با دستگاه قسمتهای خاص رو که می خوای بزرگ کنی، در باره صورت هم برو کتاب دکتر کرمانی رو بخر توی اون انواع کالری ها رو نوشته و نوشته که هر ماده غذایی توی کجای بدن اثر می کنه، خیلی خیلی مفیده من خودم دارم و خیلی خوب جواب می ده..
-----------------------------------------
اگه می خوای چاق شی باید سعی کنی با اشتها غذا بخوری و تعداد میان وعدهاتو زیاد کنی اون با چیزیا که کالری بالا دارند . از شکلات زیاد استفاده کن..
میوه
حبوبات
شیرینی
برنج و نان را کم کم بیشتر به شود و به وعده ها اضافه شود
بین وعده ها هم کمی میوه و اب میوه میل شود
ولی چاقی فایده ای نداره
من الان چاق
--------------------------------------------------
البته خدمتتون عرض کنم چاقی اصلا چیز خوبی نیست
به همه نوع بیماری دچار میشین
اگه بخوایین چاق شید

باید وعده های غذاییتون رو زیاد کنید مثلا ساعت 7 صبحانه بخورید ساعت 10 یه چیز دیگه ساعت 12 و بعد ساعت 4 بعد 10 شب و ادامه و از غذاهای نشاسته ای ماکارانی پلو و غیره استفاده کنید
چاق میشوید


سایر سئوالات