چگونه یک مقاله isi بنویسیمISI به مجموعه ای از مقالات علمی میگن و ژورنال خاصی نیست.
شما باید اول از همه ژورنال مورد نظرتو که به موضوع مقاله ات نزدیکه انتخاب کنی و بعد مقاله رو براشون میل بزنی. بعد تیم داوری ژورنال نظرشو میگه (accept یا deny)، اگه مقاله accept بشه یک سری اصلاحات رو میگن که انجام بدین، بعد از تائید نهایی مقاله میره برای چاپ، اینو هم بگم که یکسری از مجلات یک نسخه از ژورنالی که مقاله شما توشه رو واستون رایگان میفرستن ولی یک عده دیگه نمیفرستن و برای گرفتن مجله شما باید پول بدید..

برای فرستادن مقاله به این نشریه ها باید دارای مدرک پی اچ دی یا ارشد باشی
نکته دیگر آنکه فرستادن به اونجا خیلی سخته وخیلی کم میپذیرن.

افزون بر اینکه برای پیدا کردن ژورنال ها می تونی دانشگاههای معتبر رو که در ارتباط با رشته شما هستش جستجو کنی و قسمت ژورنال ها رو ببینی .نوشتن مقاله برای ژورنال های خارجی از این نظر سخته که ما ایرانیها با فرمت مقالات آنها آشنا نیستیم. اگه توی رشته خودت کسانی رو پیدا کنی که قبلا مقالاتشون پذیرش شده خیلی بت کمک میکنه.
اینم اضافه کنم که ممکنه واسه ارائه مقاله در همایش دعوت بشی که در این صورت می تونی از دانشگاه محل تحصیل یا تدریس کمک هزینه دریافت کنی و اونجا هم کلی تحویلت می گیرن..0%

فرستادن مقاله نیازمند هیچ شرایط خاصی نیست. چون isi از اعتبار بالایی برخوردار است، هر مقاله ای چاپ نمی شود. اگه موضوع مقاله و کاری که انجام داده اید معتبر باشه، تکراری نباشه و نوآوری داشته باشه ختما چاپ می شه. فقط کمی طول می کشه.


سایر سئوالات