چرا ورزش مفید است

ورزش کلا مفیده در هر ساعتی که باشه خوبه . اگه شنا رو بخوای بدونی ، باید بگم که ورز ش شنا بدلیل هوازی بودن اگه در ساعات صبح انجام بشه موثره .

ورزش برای حفظ سلامتی یک توصیه ی کلی است و انچه ما اغلب با روبرو میشویم یک کلی گوئی است ، اگر مایل به انجام ان بصورت مستمر هستید گمان می کنم خیلی بهتر است تا با یک متخصص تربیت بدنی مشورت کنید تا با توجه به نوع بدن و ویژگی های فیزیکی و سلامتی که دران قرار دارید حرکات لازم برای انجام به شما توسط وی توصیه گردد ، گاهی حتی ممکن است تکرار این حرکات در دراز مدت موجب مشکلاتی در بدن شود که اگر با مشاوره صورت بگیرد میتوان از بروز ان پیشگیری نمود .

البته این ورزشهای ما یه تفریح میمونه مثل سینما رفتن ورزش باید مثل نفس کشیدنت باشه اگه شنا کار میکنی باید شروع کنی و سه روز در هفته بری اونم نه یه آب بازی رکورد گیری برای بهتر بودن . وقتی ورزش میکنی با دیگران خیلی فرق داری چون به مهارتهای بدنیت اضافه شده و تو کارهای روزمره پر انرژی تر قدم برمیداری رزش کردن برای کسب انرژِی بیشتره .
فرقی هم نداره بوکس کار کنی یا شنا یا پینگ پونگ مسئله اصلی تحرک و بالا بردن مهارتهای فردی .

ورزش های معمولی مثل حرکات کششی و... و ببعد از ان شنا معمولا حدود ساعات 6 تا 9 شب و بعد از ان خوردن شام سبک بهترین اثر را داره.و به بدن بیشترین کمک را خواهد کرد.

ورزش مفید است مخصوصا شنا برای بدن سازی وفرم بدن از سایر ورزشها ارجح است

انسان به ورزش نیاز داره چون بتونه بدن هماهنگی داشته باشه سیستم ایمنی بدن بالا ببره 3 روز در هفته بطور مشخص میتونیم تا حدی به بدن کمک کنیم هم به زیبایتان و هم برای کل سیستم ایمینی بدن


سایر سئوالات