چرا بهشت هشت در دارد

بعد از رسیدن به بهشت چه اتفاقی می افتد؟ بعد از بهشت چی؟ اطلاعات بیشتر : انسان در آن دنیا به پاداش ویا جزاء میرسد(بهشتی ویا جهنمی)پس از این که مشخص شدکه در کجا باشد(مثلا بهشتی) خب سوال این است: تا کی در بهشت هستیم تا کی از بهشت لذت میبریم تاکی میخواهیم در انجا باشیم>>بعد از بهشت چه اتفاقی میافتد؟آیا باز هم دنیای دیگریست؟

انسان ها پس از روز قیامت، بعد از این که تکلیف آنها مشخص شد، افرادی که بهشتی هستند، برای همیشه در بهشت خواهند بود و از نعمت های الهی استفاده می کنند. اما کسانی که جهنمی هستند، برخی مانند کافران و مشرکان برای همیشه در عذاب خواهند بود، و گروهی دیگر از گناهکاران، بعد از مدتی از دوزخ نجات پیدا می کنند و وارد بهشت می شوند و در آن جا جاودانه خواهند بود. بهشت برای افراد پاک و با تقوا جایگاه جاودانی و دائمی است. کسی که به آن کانون رحمت راه می یابد و در بهشت قدم می گذارد، برای همیشه در آن جا می ماند و به طور دائم از نعمت های الهی برخوردار خواهد بود. با آرزوی نیکبختی برای همه دوستان در روز واپسین.

بعد از اینکه بهشتهای متفاوتی رو رد کردیم میرسیم به روز الست و انتخاب اینکه ایا با خودمون خدا باشیم یا با خدا به وحدت برسی اگر به وحدت برسیم .....اگر جوابمون نه باشه ( به جهت غرور و عدم درک خداوند و ......) دوباره به اسفل السافلین باز خواهیم گشت.

اونجا اینجوری نیست که ...نمیشه گفت تا کی اونجا می مونیم چون تا ابد ه و در ضمن تو آنجا دیگه زمان وجود نداره .

--------------------------------------------------------

ادْخُلُوهَا بِسَلَامٍ ذٰلِکَ یَوْمُ الْخُلُودِ ﴿ق: 34﴾

( به بهشتیان گفته می‏شود ) بسلامت وارد بهشت شوید، امروز روز جاودانگی است! .16%
pouayنام : حسن کیش خواهامتیاز : 85درصد بهترین پاسخ : 0%حسن کیش خواه (11)i

قیامت که شد اعمال انسان ها سنجیده میشه وبهشتی یا جهنمی بودنشون که معلوم شد هرکدوم میرن جای خودشون
جهنمی میره توی جهنم واونجا بعد از اینکه نتایج اعمال بدشون رو که دیدند وعزابشو کشیدند وارد بعشت میشن
بهشتی هم که معلومه میره توی بهشت وبااون نعمت های بهشتی حال میکنه
نعمت های بهشتی مثل: غذای اماده ، نهرهای شیر وعسل ،هوران بهشتی( دختران بهشتی که که از زیبایی چشمان انها مثل مروارید است) اونجا بیماری اصلاً معنایی نداره ومهمترین نعمت رضای خداوند از ماست
راستی :کافر هایی که توی دنیا وجود دارن اصلاًوارد بهشت نمیشن.


سایر سئوالات